آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6266
 بازدید امروز : 22
 کل بازدید : 412278
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.2231

ایران کشوری است کهن که همواره در هزاره گذشته در علوم پزشکی و داروسازی و شیمی در سطح جهان پیشرو بوده است بطوریکه مهد علم و سرزمین ابن سینا یکی از مشهورتری پزشکان و ذکریای رازی یکی از مشهورتری داروسازان و شیمیدانان می باشد.

دانشکده داروسازی پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران اولین دانشکده بین المللی داروسازی در ایران می باشد که با هدف جذب و تربیت دانشجویان خارجی در رشته دکترای داروسازی با تکیه بر استانداردهای بین المللی و بهره گیری از کادر هیات علمی مجرب، متخصص، و علاقمند و آزمایشگاههای مجهز و تجهیزات آزمایشگاهی و پژوهشی به روز دنیا و فضای آموزشی و پژوهشی مناسب تاسیس و راه اندازی شده است.

دانشگاه علوم پزشکی ایران دومین دانشگاه علوم پزشکی در کشور ایران است که توسط سرویس اعتبار بخشی دانشکده های بین المللی (ASIC)به آن گواهینامه اعتباربخشی بین المللی اعطاء گردیده است. این دانشکده از مهر ماه سال 1394 در رشته  دکترای داروسازی از میان داوطلبین علاقمند از کشورهای خارجی دانشجو می پذیرد.

این دانشکده در حال حاضر دارای 5 گروه آموزشی داروسازی بالینی، شیمی داروئی، فارماسیوتیکس، فارماکوگنوزی-زیست فناوری، و سم شناسی-داروشناسی می باشد. برای آگاهی از شرایط و نحوه ثبت نام  به صفحه "How to apply" و "Entry Requirement" و برای پرکردن فرم ثبت نام  به صفحه "Application for Admission" مراجعه فرمائید.

آیین نامه انضباطی جهت دفاع پایان نامه داشجویان داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ایران

آيين نامه نحوه ي نگارش و تدوين پايان نامه

نظام نامه اخذ پایان نامه دانشجویان داروسازی تکمیلی دانشکده داروسازی