آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 194290
 بازدید امروز : 107
 کل بازدید : 408157
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.9561


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه بین المللی سازی دانشکده پرستاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاوت بین الملل، اولین جلسه بین المللی سازی دانشکده پرستاری در تاریخ 27 خرداد 1396 در سالن کنفراس این دانشکده برگزار شد.

در این جلسه دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه، دکتر احمدی سرپرست واحد همکاری های بین الملل اعتباربخشی و رتبه بندی دانشگاه ، دکتر رفیعی رئیس دانشکده پرستاری، دکتر جولایی سرپرست معاونت بین الملل دانشکده پرستاری و اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری حضور داشتند.

در ابتدا خانم دکتر رفیعی رئیس دانشکده پرستاری ضمن خوش آمدگوئی به جناب آقای دکتر قاسمی،معاون بین الملل دانشگاه، هیئت همراه و نیز اعضای محترم هیأت علمی دانشکده و معاونین محترم دانشکده، مختصری درخصوص تاریخچه دانشکده تعداد اعضاء هیأت علمی دانشکده، تعداد دانشجویان، رشته های تحصیلی، تعداد فارغ التحصیلان در مقاطع مختلف توضیحاتی ارائه نمود و علاقه مندی خود و همکاران محترم را جهت توسعه فعالیتهای بین المللی اعلام نمود.

در ادامه خانم دکتر جولایی سرپرست معاونت بین الملل دانشکده توضیحاتی در خصوص فعالیتهای بین المللی دانشکده از جمله فعالیت در خصوص پیشبرد سایت انگلیسی و بروز رسانی آن، بارگذاری اخبار دانشکده در سایت، تهیه نمونه فرم رزومه کوتاه برای اساتید جهت بارگذاری در سایت انگلیسی و فارسی دانشکده و نیز تشکیل شورای بین المللی سازی اشاره نمود.

در ادامه دکتر قاسمی معاون محترم بین الملل و رئیس پردیس از دانشکده پرستاری بخاطر فعالیت های بین المللی صورت گرفته در دانشکده تشکر و قدردانی نمود و به شاخص بودن دانشکده پرستاری در بعد بین الملل در بین دانشکده های دانشگاه اشاره و هدف از تشکیل این جلسه را آشنایی بیشتر با همکاران و اعلام حیطه فعالیت های بین الملل در دانشگاه دانست.

وی یکی از اهداف دانشگاه را از بین المللی سازی، مطرح بودن در منطقه و مستحکم کردن رابطه با کشورهای خارجی خصوصا حاشیه خلیج فارس دانسته و اشاره نمودکه فعالیتهای بین الملل دانشگاه منحصر به معاونت بین الملل نمی باشد و هر یک از همکاران و اعضای هیأت علمی در دانشکده ها که تمایل به اجرا و پیشبرد برنامه های بین المللی دارند را مورد استقبال و حمایت قرار خواهند داد.

معاون بین الملل دانشگاه خاطر نشان کردند که یکی از علل و اهداف حضور اعضاء محترم هیأت علمی جهت شرکت در کنفرانس ها و کنگره ها در کشورهای خارجی تبلیغ جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد و اساتید با حضور در کشورهای خارجی علوم و توانایی خود را نشان داده و آمادگی دانشگاه علوم پزشکی ایران را برای ارائه خدمات آموزشی و بین المللی اعلام می نمایند.

دکتر قاسمی از اساتید خواستند تا به هنگام شرکت در کنگره ها و کنفرانسهای بین المللی بروشور و کتابچه معرفی دانشگاه را از معاونت بین الملل دریافت کنند و در کشور مقصد جهت معرفی بهتر و بیشتر دانشگاه توزیع نمایند. در ادامه ایشان به ارجحیت شرکت در دوره های فرصت مطالعاتی درکشورهایی که ما با آنها تفاهم نامه همکاری دارند اشاره نمودند .

همچنین آقای دکتر احمدی سرپرست واحد همکاری های بین الملل اعتباربخشی و رتبه بندی دانشگاه نیز ضمن تشکر از دانشکده پرستاری به خاطر فعالیتهای بین المللی صورت گرفته در دانشکده، به اهمیت سایت دانشگاه و دانشکده ها در ارتقاء رتبه دانشگاه در رتبه بندی دانشگاهها اشاره نموده و از اساتید خواستند تا عمده ارتباطات خود با دانشجویان و کلیه اطلاع رسانی ها به دانشجویان را از طریق سایت دانشکده ها انجام دهند. ایشان از همکارانی که درچاپ کتاب های text بین المللی همکاری داشته اند، خواست تا اسامی خود را به معاونت بین الملل ارائه دهند و نیز اخبار دانشکده ها را به معاونت بین الملل جهت بارگذاری در سایت انگلیسی دانشگاه ارسال نمایند.

 

در پایان جلسه با پرسش و پاسخ اعضای حاضر ادامه یافت و معاون بین الملل و سایر مسؤلین به پرسش های حاضرین پاسخ لازم را ارائه نمودند.١٠:٣٧ - 1396/03/29    /    شماره : ٣٨٩٩٨    /    تعداد نمایش : ١٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: